Nouvelle s.r.o.
Ílová 11
Bratislava 841 07

Tel.: +421 949 157 557
Email : info(at)nouvelle.sk

Životné poistenie

 

Analýza Životné poistenie obsahuje podrobné informácie o trhu životného poistenia, ako aj jednotlivých produktoch poisťovní.

Ide o jednu z nosných štúdii spoločnosti Nouvelle, ktorá prezentuje komplexný a nestranný pohľad na trh životného poistenia. Informácie o vývoji na trhu, predpise poistného a jeho štruktúre, aktívnych hráčoch, strategických investoroch a trhových podieloch Vám poskytnú ucelený obraz o trhu životného prostredia v SR a umožnia identifikovať oblasti s najväčším potenciálom. Štúdia informuje aj o celkovom predpísanom poistnom krajín V4 a porovnáva vývoj na slovenskom trhu životného poistenia s poistnými trhmi v krajinách Európy.

Okrem detailného prehľadu na všetkých produktov životného poistenia na trhu, analýza obsahuje aj konkrétne porovnanie troch typov produktov – rizikových, kapitálových a investičných poistiek. Toto porovnanie odhalí, ktoré poisťovne urobili v medziročnom porovnaní najviac zmien a ktoré produkty sú tak teraz najvýhodnejšie pre priemerného klienta. Porovnávané charakteristiky zahŕňajú najmä cenu a možnosti poistky, poistné plnenia v rôznych prípadoch, oslobodenie od platenia poistného, ale aj poskytovanie informácií klientom.

Štúdia Životné poistenie je určená tým, ktorí chcú mať kompletné informácie o sektore, či už ide o samotné poisťovne na Slovensku a v zahraničí alebo ich partnerov. Užitočná tiež môže byť pre poistných maklérov, banky, poradenské a konzultačné spoločnosti. Analýzu využijú strategickí plánovači, produktoví a finanční manažéri, ale aj pracovníci marketingu.

 Kontaktná osoba: Robert Antl, antl(at)nouvelle.sk, +421 949 157 557 

created by freshZone